German
English
Espana
Estonia
France
Latvia
Poland
Russia
Ukraine
 
Klientų konsultavimas telefonu: 8–17 val.
Klientų konsultavimas telefonu: 8–17 val.   

Susižinokite čia jūsų sėkmės paslaptį:

erfahrung-wissen-icon PATIRTIS IR ŽINIOS
75 metų patirtis sprendžiant su gyvulių mityba susijusius klausimus – pati kalba už save. Nuo bendrovės įsteigimo 1941 m. „JOSERA“ darbuotojai vadovaujasi aiškiais principais: Ateitis turi būti kuriama aktyviais veiksmais. Daugelis mūsų vizijų ilgainiui buvo įgyvendinta ir tapo vertinga patirtimi. Savo klientams mes perduodame žinias per savo produktus ir mūsų konsultavimo paslaugas. Dėl to mus ir jus lydi sėkmė!  
empathie-offenheit-icon

ATJAUTA IR ATVIRUMAS
Mes žinome brangintinų santykių vertę – ne tik vykdant ekonominę veiklą. Jie mums rūpi taip pat, kaip jums rūpi jūsų gyvuliai. Norėdami suprasti klientų lūkesčius ir poreikius, mes rūpinamės santykiais su partneriais.

empathie_und_offenheit_150x100

 

innovation-fortschritt-icon NAUJOVĖS IR PAŽANGA
Kurdami naujus produktus ir produktų koncepcijas mūsų tyrimų skyriuose ir akredituotose mūsų bendrovės laboratorijoje dirba veterinarai, biologai, chemijos specialistai, žemės ūkio inžinieriai ir žemės ūkio specialistai. Mes naudojame ne tik savo mokslinių tyrimų, bet taip pat tarptautinių tyrimų rezultatus. Todėl būdami mūsų klientais jūs esate įsitikinę, kad jums pateikiami kuo pažangesni produktai.
innovation_und_fortschritt_150x100

 

bestaendigkeit-zuverlaessigkeit-icon

PASTOVUMAS IR PATIKIMUMAS
Bet koks mūsų darbo etapas ir bendras darbas su mūsų partneriais atliekamas rūpestingai ir patikimai viską įvertinus. Mes siekiame, kad mūsų vardas „JOSERA“  būtų  kokybės ir patikimumo ženklas. Atlikus nepriklausomas patikras (pvz., ją atlieka Vokietijos žemės ūkio draugija (toliau – DLG)) mes jau ne pirmą dešimtmetį sulaukiame geriausių įvertinimų.

bestaendigkeit_und_zuverlaessigkeit_150x100

 

ertrag-ergebnisse-icon

PELNAS IR REZULTATAI 
Visi sprendimai, kuriuos mes siūlome savo partneriams ir klientams, grindžiami paprasta ekonomikos taisykle: priimtiniausios kainos ir poreikius atitinkančios paslaugos. Abu šie dalykai veiksmingai užtikrina sėkmingą ir plėtrą garantuojantį bendradarbiavimą.

ertrag_und_ergebnisse_150x200

 

entwicklung-nachhaltigkeit-icon

VYSTYMASIS IR TVARUMAS
„JOSERA“ siekia užtikrinti ekonominės plėtros ir tvarumo pusiausvyrą. Mes norėtume savo partnerius ir klientus įtikinti, kad minėta pusiausvyra mums ir jiems yra svarbi. Ateities kartos turėtų gauti naudos iš šios pusiausvyros.

entwicklung_und_nachhaltigkeit_150x100

 

erfolg-nutzen-icon

SĖKMĖ IR NAUDA
Ilgalaikis poveikis yra principas, kurio mes laikomės vykdydami savo veiklą – pradedant naujų produktų kūrimu ir baigiant bendradarbiavimu aplinkosaugos srityje su partneriais, tiekėjais ir klientais.

hand of a farmer watering young baby plants seedling in germination sequence on fertile soil with natural green background