German
English
Espana
Estonia
France
Latvia
Poland
Russia
Ukraine
 
Klientų konsultavimas telefonu: 8–17 val. +49 9371 940 0
Klientų konsultavimas telefonu: 8–17 val. +49 9371 940 0   
JOSERA pašarai galvijams / Nujunkyti jaunikliai ir buliai / Ūkyje paruoštas kombinuotojo pašaro mišinys

JOSERA produktai mineraliniams pašarų mišiniams

Ekonomišką pieno ūkį ir geriausius veiklos rezultatus galima turėti tik auginant sveikus gyvulius. Šiems tikslams pasiekti gyvulius svarbu šerti ne tik aukštos kokybės pagrindiniu ir mineraliniu pašaru, tačiau taip pat didelės reikšmės turi kuo geresnis gyvulių aprūpinimas mineralinėmis ir veikliosiomis medžiagomis. Geriausią Jūsų gyvulių genetinį potencialą ir ekonominius įmonės ūkio tikslus galėsite pasiekti tik duodami gyvulių poreikius atitinkančius pašarus. Su JOSERA produktais galėsite būti tikri, kad radote geriausią sprendimą, nes JOSERA mineralinius pašarus galima naudoti visuose ūkiuose ir visiems poreikiams tenkinti. Sveiki gyvuliai, didelis produktyvumas ir geresnis gyvulių vaisingumas – tai tinkamo šėrimo inovatyviais JOSERA produktais rezultatas.

Produktų paieška

Calcimin
JOSERA Calcimin – tai mūsų mineralinis pašaras, kurie sudėtyje yra papildomas didelis kalcio kiekis, aukštos kokybės žaliavų ir mikroelementų, skirtų Jūsų ekologiniam ūkiui.
  • veisimas pagal ekologinio ūkio reikalavimus
  • didesnės pieno pardavimo pajamos
  • geresnis vaisingumas
Bullenmast
JOSERA Bullenmast – tai idealus mineralinis pašaras, kai siekiama aukšto prieaugio ir geros jautienos skerdienos kokybės.
  • Ekonomiškai sėkmingai veiklai
  • Gerai gyvulių sveikatai
  • Užtikrintam aprūpinimui maisto medžiagomis